Lopatky na smetí

Lopatka — nepostradatelný pomocník v domácnosti.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita: Vilémov

Fotogalerie

Zajímavé produkty jiných firem

konvektomat

Varná technika

Prodáváme konvektomaty, sporáky, fritézy, grilovací desky, lávové grily, smažící pánve, varné kotle, pece na pizzu, horkovzdušné pece, mikrovlnné trouby.

gastro myčka

Mycí technika

Prodáváme myčky nádobí a skla, myčky průchozí, myčky tunelové, myčky pásové, změkčovače automatické i manuální, nerezová umyvadla, výlevky.

Ohýbání trubek 3D

Ohýbání trubek 3D

Prostorové ohýbání a zakružování trubek, kruhových, čtyřhranných a speciálních profilů tvoří nedílnou součást naší produkce. Díky našemu strojovému vybavení jsme schopni realizovat ohýbání a zakružování ve velkých i v malých sériích při zachování vysoké produktivity a především vysoké kvality a přes...

Svařování

Svařování

Nově rekonstruovaná svařovna je vybavena účinným odsáváním a rekuperací tepla za pomoci filtrační jednotky CIPRES.Svařovna disponuje osmi moderními pracovišti pro svařovací metodu MIG / MAG a dále dvěma pracovišti pro metodou TIG AC/DC. Pro svařování větších sérií jsme vybaveni robotizovaným pracovi...

Zakázková kovovýroba

Zakázková kovovýroba

Firma působí v odvětví strojírenské výroby. V této oblasti podnik nabízí převážně práci na zakázku, při níž klade důraz na kvalitu, přesnost a plnění termínů dodávek. K dosahování těchto cílů napomáhají investice do výrobní a kontrolní sféry, dále pak neustálá podpora inovací napříč celým podnikem.

Truhlářská výroba a montáže

Truhlářská výroba a montáže

\vyrábíme a montujeme špaletová okna, zahradní altány , dřevěné schody, nábytek pro matřeské školy apod. Pro více informací nás můžete kontaktovat: www.seamo.cz, info@seamo.cz

  • Lokalita: Brno-střed, Zábrdovice
Výroba a prodej odporů

Výroba a prodej odporů

Výroba a prodej výkonových odporů, brzdné odpory pro frekvenční měniče, rozběhové odpory pro jeřáby, výtahy a dieselagregáty, zatěžovací a ochranné odpory výkonů od 200W do 6MW. Pro více informací: www.seamo.eu, objednavky@seamo.eu

  • Lokalita: Brno-střed, Zábrdovice
Výroba medailí

Výroba medailí

V současné době vyrábíme převážně medaile z ryzího zlata (ryzost 999/1000) a ryzího stříbra (ryzost 999/1000). Dále vyrábíme medaile z mědi, bronzu a alpaky. Medaile jsou baleny v průhledných, plastových kapslích, zlaté medaile jsou standardně dodávány v luxusní krabičce.

Náboženské předměty

Náboženské předměty

Nabízíme výrobu kovových náboženských předmětů - kropenky, růžence, kříže, různé figurky, kříže schránkové, mumie skleněné, přívěšky, matičky, přívěšky s obrázky, matičky s obrázky, srdíčka, stojánky, křížky, vánoční ozdoby.

Logo společnosti

Výroba kovových polotovarů

Nabízíme výrobu kovových polotovarů pro elektrotechnický, automobilový a nábytkářský průmysl a lisování na postupových lisech.

chladící stůl

Výdej, přeprava a udržování jídla

Dodáváme gastronádoby, ohřívací stoly, stolní vyhřívané vitríny, vyhřívané výdejní lázně, vyhřívané zásobníky talířů, výdejní linky, várnice, termoporty, termoboxy, čajníky, výdejní ohřevné stoly a vozíky, udržovače hranolků, výdejní linky.

Ohýbání drátu 3D

Ohýbání drátu 3D

Ohýbačka drátu s 3D grafickým interaktivním programovacím software. Vybavena dvěma obousměrnými ohýbacími hlavami ve 3D s proměnným poloměrem funkce zdvojnásobuje produktivitu. Ohne v jednom cyklu drát i složité tvary.

Zakružování

Zakružování

Využíváme stroj určený k rádiusovému tváření ocelových profilů a zkružovačku plechu.

Svářečské práce

Svářečské práce

Nabízíme možnost na vylisované díly navařování matic šroubů a jiných komponentů dle požadavků zákazníka. Možnost navařování všech materiálů - nezer, mosaz atd.

Lisování, plechové výlisky

Lisování, plechové výlisky

V lisovně vyrábíme na výstředníkových lisech různé plechové výlisky. Naše firma Provádí výrobu pro externí zákazníky a také má svůj vlastní výrobní program. K oboustranné spokojenosti se zákazníkem máme osvědčený systém spolupráce, kdy si zákazník v naší nástrojárně nechá vyrobit formu či nástroj a...

Dodávky technologických celků pro vodní hospodářství a vodárenství

Dodávky technologických celků pro vodní hospodářství a vodárenství

Nabízíme dodávku technologických celků pro vodárny, úpravny vod, vodojemy, čerpací stanice na pitnou vodu, přehrady a malé vodní elektrárny.

  • Lokalita: Brno-střed, Zábrdovice
Lisování

Lisování

Lisování provádíme na výstředníkových lisech. Lisy disponují lisovacím tlakem od 10 do 160 tun 21 lisů.

Výroba propagačních předmětů

Výroba propagačních předmětů

Nabízíme výrobu medailí, pamětních mincí, odznaků, firemních propagačních předmětů s motivy dle dodané předlohy, kravatových spon, přívěsků, přívěsků na klíče.

Bižuterní kovové polotovary

Bižuterní kovové polotovary

Vyrábíme kovovou bižuterii a ozdoby - záponky, náušnicové klipsy, ramínka, vodiče, kaplíky, sítka kotlíky, kovodíly pro vánoční ozdoby.

Dveřní spínače

Dveřní spínače

Spínače jsou vyrobeny z plastu, u spínače typu C je těleso z mosazi. Kontaktní prvky jsou z mosazi. Připojení vodičů na ploché kolíky spínačů se provádí pomocí příslušných dutinek dle typu spínače. Jedná se o rozpínací tlačítkové spínače s možností aretace ve vypnuté poloze u typu spínače A a B.

Kontakt

ANTIKORO VILÉMOV s.r.o.

Adresa
Vilémov 158, 582 83 Vilémov
E-mail
email
Web
http://www.antikoro.eu
Telefon
+420569435523, +420602717141

velká mapa

Kontaktní formulář