Konstrukční plast polystone pe 300

Vysoká rázová houževnatost, vynikající odolnost proti chemikáliím a UV záření. Snadné dělení, lepení, svařování, ohýbání, tažení za tepla. Velmi dobrá svařitelnost, obrobitelnost možná speciálními nástroji.

Přejít na web dodavatele
 • Lokalita: Velká Bystřice

Zajímavé produkty jiných firem

Plastové lahve a lahvičky

Plastové lahve a lahvičky

Naše družstvo vyrábí a dodává několik typů plastových nádobek, lahví a lahviček s aplikátory. Tyto výrobky mohou být uplatněny zejména v drogistickém průmyslu.

 • Cena: podle zakázky
 • Lokalita: Brno-Žabovřesky, Žabovřesky
Šití přikrývek a čistění peří

Šití přikrývek a čistění peří

Šití přikrývek a čistění peří Ivančice, Drůbeží trh. 2, Ivančice 664 91 - nabízíme šití péřových přikrývek a polštářů standardních i nestandardních velikostí plněné kvalitním prachovým peřím dle přání zákazníka. Dále šijeme přikrývky a polštáře z PEZ kuliček (duté vlákno) vhodné pro alergiky. Provád...

 • Lokalita: Brno-Žabovřesky, Žabovřesky
Plastové lahve a lahvičky

Plastové lahve a lahvičky

Naše družstvo vyrábí a dodává několik typů plastových nádobek, lahví a lahviček s aplikátory. Tyto výrobky mohou být uplatněny zejména v drogistickém průmyslu.

 • Cena: podle zakázky
 • Lokalita: Brno-Žabovřesky, Žabovřesky
Tvrdý PVC DUROFOL

Tvrdý PVC DUROFOL

Fólie z neměkčeného polyvinylchloridu jsou rovinné plošné útvary o tloušťce zpravidla menší než 1mm. Vyrábějí se válcováním z polymeru vhodného pro výrobu fólií dalších přísad. Fólie se používají bez podstatných změn vlastností v rozmezí teplot -5 až +40°C.

Polykarbonátová plná deska

Makrolon - polykarbonátová deska

Polykarbonátová plná deska. Všechny druhy plného polykarbonátu jsou na objednávku, je možné zajistit i řezání.

Dřevoplastová plotová stěna

Dřevoplastová plotová stěna TWINSON

Základ plotové stěny TWINSON je tvořen celohliníkovou eloxovanou konstrukcí a terasovými dřevoplastovými prkny. Jedná se o systémové řešení jednoduchého oplocení, které překvapí svou stabilitou, jednoduchou montáží, variabilitou použití a nízkými nároky na údržbu.

 • Lokalita: Smržovka
Dřevoplastové plotovky

Dřevoplastové plotovky

Dřevo-plastové plotovky jsou vyrobeny z materiálu, který kombinuje ve správném poměru dřevo (60%) a vysoce kvalitní a zdravotně nezávadný polymer (40%).

 • Lokalita: Smržovka
sachta

Vodoměrné šachty

Nabízíme Vám kruhové vodoměrné šachty, pro obetonování i samonosné (bez nutnosti obetonování), vyrobené dle norem. Rozměry jsou uvedeny u každého produktu. Vodoměrná šachta má standardně dvě prostupky na hadici o průměru DN 32. Výšku komína (revizního otvoru) upravíme dle Vašeho přání.

 • Cena: od 5400,-
 • Lokalita: Brno-střed
hranata jimka

Hranaté jímky - žumpy

Certifikované hranaté jímky a žumpy jsou určeny pro použití tam, kde zákazník nechce nebo nemůže umístit nádrže kruhové. Vyrábí se z certifikovaných PP desek. Rozměry hranatých plastových jímek lze upravit dle přání zdarma.

 • Cena: od 6000,-
 • Lokalita: Brno-střed
nadrz

Retenční nádrže na dešťovou-užitkovou vodu

Nádrže na dešťovou vodu se používají především k uchování vody pro účely zavlažování zahrady, použití vody do bazénu nebo v domácnosti. Každý z nově postavených domů by měl mít nádrž na dešťovou vodu. Dalším využitím nádrže na užitkovou vodu může být zapojení za 3komorový septik a pískový filtr.

 • Cena: od 5500,-
 • Lokalita: Brno-střed
Kadeřnictví, holičství

Kadeřnictví a holičství

Nabízíme služby kadeřnictví a holičství. Skácelova 23, Brno

 • Lokalita: Brno-Žabovřesky, Žabovřesky
Prostory k pronájmu Brno - porady, školení, apod.

Prostory k pronájmu Brno - porady, školení, apod.

Potřebujete uspořádat poradu, školení nebo prezentaci Vašeho projektu a chybí Vám vhodný prostor? Nabízíme Vám pronájem zasedacích místností o celkové kapacitě 50 míst. Součástí zasedacích místností je bar, kuchyňka a WC

 • Lokalita: Brno-Žabovřesky, Žabovřesky
desky PC MARLON CSE

desky PC MARLON CSE

Desky Marlon jsou nerozbitné desky z polykarbonátu. Materiál zachovává své mechanické vlastnosti v rozmezí -20°C až +115°C. Na materiál poskytujeme záruku 10 let na světelnou propustnost a 10 let na nerozbitnost vlivem běžného klimatu (včetně krupobití).

Plexi AKRYLON VN

Plexi AKRYLON VN

Vytlačované (extrudované) plexisklo. Tabule plexiskla máme běžně skladem v rozměrech 1500 x 1000 mm a 1000 x 2000 mm k dodání ihned. Větší tabule, nebo tabule na konkrétní rozměr je možné po domluvě objednat. Dodání je do 7 dnů.

Dutinkový PC LEXAN

Dutinkový PC LEXAN

Dutinkové polykarbonátové desky určené na zastřešování pergol, zimních zahrad, bazénů, na zasklívání oken, výrobu střešních oken apod.

Dřevoplastové podlahy

Dřevoplastové podlahy

Jednoduchý terasový systém Twinson je vyroben z kompozitního materiálu WPC (Wood Polymer Composites) kombinujícího dřevo a plast. Díky výhodám obou prvků v jediném novém materiálu poskytuje Twinson to nejlepší z obou světů - přírodní vzhled a pocit tepla, který nabízí dřevo a odolnost a nízké nároky...

 • Lokalita: Smržovka
filtr

Zemní pískové filtry

Největší výhodou zemního filtru je jeho minimální údržba a vysoká výkonnost přečištění odpadních vod. Na rozdíl od klasické čističky odpadních vod ČOV nevyžaduje údržbu. Další výhodou je cena, která je několikanásobně nižší než cena ČOV.

 • Cena: od 9999,-
 • Lokalita: Brno-střed
logo

Hranaté septiky

Certifikované hranaté septiky slouží pro přečištění odpadních vod. Ideální je za septik zapojit zemní pískový filtr a nádrž na užitkovou vodu. Z této nádrže pak můžete používat vodu k zavlažování, mytí automobilu a dalším účelům.

 • Lokalita: Brno-střed
logo

Nádrže na pitnou vodu

Tento typ nádrží lze použít jak na uchování pitné vody, tak na uchovávání kapalin a produktů určených pro potravinářské účely – např. víno. Veškeré použité materiály při výrobě jsou chemicky inertní a nevylučují žádné škodliviny.

 • Lokalita: Brno-střed
septik

Septiky

Kvalitní certifikované septiky slouží jako první stupeň biologického a mechanického přečištění odpadních vod. Naše septiky jsou opatřeny 3komorovým systémem. V jednotlivých komorách se odpadní vody usazují, tvoří kal, který vyhnívá. Naše septiky jsou opatřeny přítokem a odtokem, dle Vašeho přání.

 • Cena: od 8500,-
 • Lokalita: Brno-střed

Kontakt

FERONA THYSSEN PLASTICS, s.r.o.

Adresa
ČSA 730, 772 30 Velká Bystřice
E-mail
email
Web
http://www.feronathyssen.cz
Telefon
311 909 053

velká mapa

Kontaktní formulář