A. KTI, s.r.o.

Lesnická a zemědělská projekční kancelář. Zpracování studií a projektů lesních, polních a parkových cest, úprav toků, hrazení bystřin a strží, malých vodní nádrží a protierozní a protipovodňové ochrany. Znalecké posudky v oboru eroze půdy a lesnických staveb. Prodej protierozních geotextilií z jutových a kokosových přízí aktiSAFE.


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Motorová pila

AKU řetězová pila - RCS 36X 3550 HI

Výkonný akumulátor 36 V 5,0 Ah MAX POWER™ Lithium+ poskytuje vyšší výkon, dvojnásobné využití energie a delší dobu provozu, než předchozí lithiové technologie. Plná náhrada nářadí s benzinovým motorem. Technologie Intellicell™. Bezkomutátorový motor s vysokou účinností

Skleník

Polykarbonátový skleník - Palram hybrid 6x8

Nová řada špičkových skleníků řady Hybrid, ve které se snoubí čistý a krásný vzhled skla připomínajících bočních panelů, robustní konstrukce, snadná montáž a dokonalé užitné vlastnosti.

Rekonstrukce nejen historických budov Projektant Ing. Tomáš Kostohryz

Rekonstrukce nejen historických budov Projektant Ing. Tomáš Kostohryz

Náš projekční ateliér provádí rekonstrukce budov, rekonstrukce a sanace historických budov. Náš specializovaný projekční ateliér funguje pro veřejnost již od roku 1999. V náročném oboru rekonstrukcí historických budov poskytujeme všestrannou podporu investorům, projekčním složkám i realizačním firm...

Projekt rodinného domu - bungalov do 150 m2

Projekt rodinného domu - bungalov do 150 m2

varianta přízemní dům (bungalov) do 150 m2 zastavěné plochy, projekt pro ohlášení stavby v rozsahu podle vyhlášky č. 499/2006 Sb. příloha č.5, včetně průkazu energetické náročnosti budovy, bez přípojek, bez změření radonového indexu pozemku.

Solární systém

Solární ohřev vody v bazénech - Solar AquaDome Grand

Dokáže prodloužit vaši koupací sezónu až o tři měsíce. Solární jednotka dokáže zvýšit teplotu vody až o 6°C. Voda se ohřívá pouze sluneční energií bez dalšího přídavného zdroje. Šetří energii, náklady na vytápění a dodává vodě příjemnou teplotu i za chladnějších dnů. Speciální kopulovitý tvar j...

Tlaková myčka

Elektrická tlaková myčka 170 bar

Výkonná myčka je ideálním řešením pro jakékoliv znečištění, které Vás může potkat kolem domu či dílny. Rychle a snadno vyčistíte kolo, zahradní nábytek, plot, terasu, auto, zahradní techniku, příjezdovou cestu, kamennou zídku nebo bazén.

Kostohryz Tomáš, Ing. - Projekční kancelář

Kostohryz Tomáš, Ing. - Projekční kancelář

Projekční ateliér. Rekonstrukce a sanace historických budov. Zateplení objektů. Pasivní a nízkoenergetické domy. Průzkum objektů.

Krbové nářadí

Krbové nářadí MRAMOR 2 mosaz

Nabízíme prodej krbového nářadí. Vyberte si krbové kvalitní krbové nářadí ve výhodné sadě.

Kostohryz Tomáš, Ing. - Rekonstrukce budov

Kostohryz Tomáš, Ing. - Rekonstrukce budov

Pokud vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Rádi s vámi projdeme projekt stavby nebo rekonstrukce. Poradíme vám, na co se nesmí zapomenout, a pomůžeme při tvorbě projektu. Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Projekt garáže

Projekt garáže

projekt pro ohlášení stavby v rozsahu podle vyhlášky č. 499/2006 Sb. příloha č.5

Kontakt

Adresa
B.Antonínové 251/1, 621 00 Brno
E-mail
email
Web
http://www.akti.cz
Telefon
+420602767877

63478722

Kontaktní formulář