Firmy (nalezeno 8 firem)

AB Technology, s.r.o.

Naše firma se zabývá výrobou dopravníků a veškerého příslušenství k ni...

BSW, spol. s r.o.

Poskytování software a poradenství v oblasti hardware a software. Pro...

Jaroslav Edlinger - Renold Zlin

Obchodní činnost v oblasti průmyslových pohonných systémů - hřídelové ...

MONTAKO CZ s.r.o.

NÁBYTKOVÁ KOLEČKA PŘÍSTROJOVÁ KOLA A KOLEČKA TRANSPORTNÍ KOLA ...

MT servis - manipulační technika, s.r.o.

Již 18 let se zabýváme prodejem nové i repasované manipulační techniky...

STZ-servis a.s.

Prodáváme a zajišťujeme komplexní servis všech typů dopravních pásů. P...

RAVEO s.r.o.

prodej lektropohonů do průmyslu

VÚK, spol. s r. o.

vývoj a výroba strojů na zakázku

Produkty (nalezeno 37 produktů)

Sklolaminátové kryty dopravníků

Sklolaminátové kryty dopravníků

Standardní kryty jsou dodávány v základních barvách modré a šedé, případně dle přání zákazníka ve tvaru hladkého oblouku zakončeném na krajích vlnou pro přeložení. Dodáván v 11 standardních rozměrech pro každý druh konstrukce pásového dopravníku.

 • Lokalita: Zlín
Dopadové lože

Dopadové lože

Dopadové lože se používá v místě přesypů dopravníků kde dopadová výška a velikost materiálu mohou způsobit poškození dopravního pásu důsledkem pádu materiálu proti transportnímu válečku a následnému vzniku průrazu.

 • Lokalita: Zlín
Separátory kovů

Separátory kovů

Zabýváme se výrobou magnetických separátorů kovů a jejich instalací. Zejména magnetických separátorů nad dopravník MSDP F 1-5.

 • Lokalita: Zlín
Polyuretany typu Kryptane®

Polyuretany typu Kryptane®

Tyto polyuretany jsou vhodné pro vyložení různých míst přesypů, násypek, vibračních podavačů, šneků a redlerových koryt včetně řetězů. Vynikají výbornou otěruvzdorností 10-40 mm3, běžně používané polyuretany disponují cca 75 mm3.

 • Lokalita: Zlín
Pogumování válců a výsypek

Pogumování válců a výsypek

Provádíme pogumování válců a výsypek. K pogumování používáme hladké nebo profilové pryže s CN vrstvou, tenká vrstva na spodní straně pryže, která zabezpečí ideální přilnutí k lepenému povrchu, válce lze pogumovat v některých případech i přímo na dopravníku nebo v prostorách zákazníka.

 • Lokalita: Zlín
Dopravníky

Dopravníky

Nabízíme dopravníky různých konstrukcí a délek na základě Vaší poptávky provedeme návrh nejvhodnějšího provedení. Výrobu provádíme i na základě dodané dokumentace. Dodaná zařízení jsme schopni také nainstalovat. K veškerým výrobkům vypracujeme kompletní potřebnou dokumentaci.

 • Lokalita: Zlín
PVC pásy Clina

PVC pásy Clina

Pásy s horní vrstvou z PVC, PU nebo z polyesterové tkaniny. Nejsou toxické a jsou odolné vůči rostlinným i živočišným tukům. Tato široká řada pásů se používá zejména v potravinářském průmyslu, ačkoli je možné je doporučit i pro jiné použití.

 • Lokalita: Zlín
PVC pásy Aster

PVC pásy Aster

PVC pásy s profilovanou horní vrstvou, která je speciálně určena pro dopravníky se sklonem. Většina z nich má 2 vrstvy, antistatickou úpravu a jsou příčně tuhé. Některé jsou rovněž potravinářské pásy, odolné proti abrazi nebo ohnivzdorné.

 • Lokalita: Zlín
Spodní stěrač typ SJ 1.5 – konvexní lišta

Spodní stěrač typ SJ 1.5 – konvexní lišta

Díky vysoké životnosti použitých karbidů wolframu je tento typ vhodný na velmi abrazivní materiál. Vzhledem k umístění stěrače na dopravníku dochází k ideální účinnosti stírání dopravního pásu. Je vhodný pro lehčí pásy, které se přizpůsobí stírací liště.

 • Lokalita: Zlín
Spodní stěrač typ SJ 1.1

Spodní stěrač typ SJ 1.1

Je určen pro použití na spodní větvi dopravníku a umisťuje se za osu vynášecího válce, kde stírání provádí pevná lišta osazená tvrdokovy, přítlak je zabezpečen dvěma napínacími elementy, které tlumí rázy a vibrace stěrače.

 • Lokalita: Zlín
Čelní stěrač typ CJ PU

Čelní stěrač typ CJ PU

Je vhodný zejména do násypek menších rozměrů kde je zapotřebí setřený materiál směrovat do násypky dopravníku. Setřený materiál tak nepřichází do styku s žádnými mechanicky pohyblivými díly stěrače. Je vhodný pro reverzní pásy a do lehkých provozů s mírně abrazivním materiálem.

 • Lokalita: Zlín

Elevátorové pásy Polysur® Type 276 NBR

Speciální elevátorový pás určený pro přepravu materiálů, které obsahují minerální i rostlinné tuky a přepravovaný materiál nemá vyšší teplotu než 120°C nebo pro materiál obahující tuky do 80°C, je antistatický, odolný vůči abrazi kategorie Y. Vyrábí se v libovolných šířkách.

 • Lokalita: Zlín

Gumotextilní elevátorové pásy Polysur® Type 272 NBR-FDA WIT

Bílý elevátorový pás určený do potravinářských provozů pro přímý styk s potravinami, odolný vůči tukům, kyselinám, antistatický. Teplotně odolný do 80°C.

 • Lokalita: Zlín

Chevron dopravní pásy pro strmé dopravníky

S těmito pásy je možné dosáhnout většího úhlu dopravníku. Společnost vyvinula vysoce výkonné a kvalitní dopravní pásy. Výhodou je dlouhá životnost a přizpůsobivost díky homogenním profilům, které jsou vylisovány přímo na vrchní pryžové vrstvě.

 • Lokalita: Zlín

Vícevložkové dopravní pásy

Vícevložkové dopravní pásy mohou být umístěny všude tam, kde je využívána technologie pásové dopravy materiálu. Díky konstrukci nosných vložek jsou používány v průmyslových odvětvích. Ve většině případů je vícevložkový dopravní pás nejvhodnějším řešením, jak z ekonomického tak technického hlediska.

 • Lokalita: Zlín

Supergrip, Finegrip a Noppen dopravní pásy

Vyvinuli jsme tři typy těchto pásů. Tyto dopravní pásy se používají v případě velkých náklonů nebo v mokrém a vlhkém prostředí. Díky schopnosti samočištění jsou dopravnímu pásy užívány v prostředích s vysokým obsahem prachu, jemných částic a tam, kde by tento materiál mohl ovlivnit profil pásu.

 • Lokalita: Zlín

Ripcheck dopravní pásy pro dopravu velkých frakcí

Dopravování objemných materiálů může způsobovat komplikace. Naši inženýři jsou si tohoto problému vědomi a snažili se najít technické i úsporné řešení. Jejich úsilí vyústilo ve vývoj tohoto pásu s nárazu odolnou vrstvou instalovanou nad nosnou kostrou.

 • Lokalita: Zlín

Olejivzdorné dopravní pásy

Ropné produkty, oleje a jiná maziva mají nepříznivé účinky na pryž. K zabránění nabotnání pryže musí být pryžová plocha pásu odolná vůči těmto látkám. Ne všechny oleje a maziva mají stejné agresivní účinky, a proto byly vyvinuty různé druhy pásů odpovídající různým potřebám.

 • Lokalita: Zlín
Plechové kryty dopravníků

Plechové kryty dopravníků

Kryty standardní jsou snadno a rychle odnímatelné, což umožňují jednoduché rychloupínací systémy, které dodáváme vyrobené výhradně z nerezové oceli. Vyšší komfort představují různé systémy přístupů k dopravníku bez demontáže krytů.

 • Lokalita: Zlín
Elektroválce

Elektroválce

Elektroválec, či elektrobuben je pohonná jednotka dopravníku, kde je převodovka s elektromotorem umístěna uvnitř válce v olejové lázni, která mimo jiné zabezpečuje chlazení celé jednotky. Výhodou je jednoduchá montáž na dopravník a malé zástavbové rozměry.

 • Lokalita: Zlín
Technické pryže a polyuretany

Technické pryže a polyuretany

Zabýváme se prodejem technických pryží a polyuretanů používaných na dopravních zařízeních, skluzech a násypkách. Jedná se o profilové i hladké pryže a polyuretany s CN nebo bez ní, které slouží na pogumování hnacích, vratných i převáděcích válců, či násypek.

 • Lokalita: Zlín
Blue 85 hladký polyuretan

Blue 85 hladký polyuretan

Polyuretanové desky se vyrábí v rozměrech 8 x 3070 x 1220 mm, bud hladké nebo s podkladovou vrstvou z tahokovu nebo textilie, které slouží k připevnění na podklad. Provedení s tahokovem slouží k připevnění šroubováním, provedení s textilem slouží k lepení.

 • Lokalita: Zlín
Servisní činnost dopravních pásů

Servisní činnost dopravních pásů

Mezi naše služby patří servis dopravních pásů gumotextilních i PVC pásů. Spojování pásů, včetně jejich výměny, provádíme metodou studené vulkanizace (lepením) nebo za tepla pomocí vulkanizačních souprav, tento servis zajišujeme 24 hodin denně.

 • Lokalita: Zlín
PVC pásy Drago

PVC pásy Drago

Všechny tyto pásy jsou antistatické, odolné vůči abrazi, pořezání, živočišným a rostlinným tukům. Speciálně se hodí k permanentní dopravě objemných výrobků, korečkovým dopravníkům a obecně k jakémukoli použití v těžkých průmyslových provozech, kde jsou velmi těžké podmínky.

 • Lokalita: Zlín
PVC pásy Breda

PVC pásy Breda

Pásy ze zeleného PVC nebo z PU s hladkým povrchem, určené pro aplikace, kde je vyžadována velká odolnost vůči minerálním olejům a tukům nebo vůči abrazi. Všechny jsou příčně tuhé, jejich spodní vrstva může být složena z polyesteru nebo impregnované tkaniny, nebo mají reliéfní vrstvu z PVC.

 • Lokalita: Zlín
Kartáčové stěrače

Kartáčové stěrače

Kartáčové stěrače dopravních pásů vyrábíme v sestavě výměnných stíracích segmentů vyskládaných na elektroválci LAT 135.1, 0,75kW, rychlost v = 0,41m/s. Nabízíme dvě provedení kartáčových lamel, které jsou v obou případech pryžové.

 • Lokalita: Zlín
Spodní stěrač typ SJ 1.3

Spodní stěrač typ SJ 1.3

Je určen pro použití na spodní větvi dopravníku a umisťuje se za osu. Výhodou je velká variabilita umístění na konstrukci dopravníku, díky své jednoduchosti i dlouhá funkční životnost.

 • Lokalita: Zlín
Čelní stěrač typ CJ PU FDA

Čelní stěrač typ CJ PU FDA

Zaručujeme výbornou kvalitu stírání po celou dobu životnosti stíracího segmentu z polyuretanu. Umisťuje se na čelo vynášecího válce cca 15–20 °C pod osu dopravníku. Vhodný pro reverzní dopravníky a je určen do potravinářství zejména na PVC pásy. Vyrábí se i v provedení z nerezi.

 • Lokalita: Zlín
Čelní stěrač typ CJ 1.1

Čelní stěrač typ CJ 1.1

Vyniká svou jednoduchou konstrukcí, zaručuje výbornou kvalitu stírání po celou dobu životnosti stíracího segmentu. Umisťuje se na čelo vynášecího válce cca 15–20 °C pod osu dopravníku. Je vhodný zejména do násypek menších rozměrů kde je zapotřebí setřený materiál směrovat do násypky dopravníku.

 • Lokalita: Zlín

Elevátorové pásy Polysur® TYPE 274 SBR

Standardní elevátorový pás určený pro přepravu písku, štěrku, cementu, osiva a dalších materiálů, které neobsahují tuky a přepravovaný materiál nemá vyšší teplotu než 80°C, je antistatický, vysoce odolný vůči abrazi kategorie W - 80mm3.

 • Lokalita: Zlín

Potravinářské dopravní pryžové pásy - FDA Foodbelt

Bílé dopravní pryžotextilní pásy jsou vhodné do potravinářských provozů, kde nedochází ke dlouhodobému styku (24hod. a více) s potravinou, jsou určeny pro dopravu suchých potravin jako je sůl, cukr, obiloviny atd. Veškeré nabízené typy těchto pásů mají potřavinářský atest.

 • Lokalita: Zlín

W, WH a WL dopravní pásy

Doprava velkých frakcí materiálů není vždy jednoduchá; hrubý materiál s ostrými hranami stejně jako čistící přípravky a stěrače mohou zvýšit opotřebení a poškodit vrchní pryžové vrstvy. Díky vývoji speciálního typu pryže došlo ke snížení rizika na minimum a zlepšila se účinnost čištění pásu stěrači.

 • Lokalita: Zlín

Tepelně odolné dopravní pásy

Horké přepravované materiály můžou velmi snadno poškodit dopravní pás. Za účelem zabránění poškození jsme vyvinuli tři druhy pásů odpovídající různým teplotním podmínkám.

 • Lokalita: Zlín

S a K Dopravní pásy nehořlavé a se zvýšenou odolností proti hoření

Při dopravě objemných materiálů může docházet k problémům jako je samovznícení přepravovaného materiálu nebo pásu samotného. Za účelem minimalizace podobných rizik jsme vyvinuli speciální typy pryže.

 • Lokalita: Zlín

Trubkové dopravní pásy

Naši inženýři vyvinuli a otestovali Trubkové dopravní pásy ve spolupráci s předními výrobci dopravníků. Díky jejich speciální konstrukci, běží pás jako uzavřená trubka a otevírá se pouze při nakládání, vykládání a na napínacím zařízení.

 • Lokalita: Zlín