ASYS Engineering spol. s r.o.

Firma ASYS Engineering spol. s r.o. byla založena roku 1991 v Brně se zaměřením na automatizované řízení technologických procesů ve stavebnictví. Během doby působnosti se záběr činností firmy dále rozšířil. Komplexní dodávky systémů ASŘTP (od projektu přes čidla, řídící systémy, akční členy, rozvaděče, kabeláž a montáž, po uvedení do provozu a revizi) pro: - řízení sušáren a pecí v cihelnách - řízení sušáren v šamotkách - dávkování při přípravě betonových směsí - regulace tlaku v ústí cihlářských lisů - řízeni shazovacího vozíku cementářské předhomogenizační skládky - řízení sklářských tavicích pecí (teploty, tahy, spalovací poměry) - sledování a regulace odběru elektrické energie závodu (popř. i plynu a páry) - řízení čističek odpadních vod - řízení kotelen a vytápění - kontrola bezobslužných provozů pomocí SMS zpráv z modemů GSM


Obory firmy

Zajímavé produkty jiných firem

Měřící a testovací zařízení

Měřící a testovací zařízení

Pro potřeby našich zákazníků vyvíjíme a vyrábíme speciální měřicí a testovací elektroniky, tam, kde je zakázkový vývoj vhodnějším (či jediným) způsobem, než použití univerzálně vyráběného zařízení.

Zakázková elektronika

Příklady námi vyvinuté zakázkové elektroniky: regulátor ventilu redukčního tlaku, řídicí systém dopravníku, elektronický termostat, elektronika pro řízení a kontrolu chodu komfortní čističky vzduchu, zakázkové měření a regulace teploty, vlhkosti, vysokonapěťový zdroj pro elektrostatický filtr.

Zakázková elektronika

  • Lokalita : Liberec
Kamerové systémy

Kamerové systémy

Pomocí kamerových systémů provádíme posuzování shodnosti a neshodnosti výrobků a sestav dle jejich vzhledu, barvy, povrchu, polohy a druhu prvků, přítomnosti, kontrolu nepoškozenosti dílů a sestav, nalezení vad, kamerové odměřování mechanických rozměrů, rozpoznávání daných obrazů, motivů, atd.

Kamerové systémy

  • Lokalita : Liberec

Software pro PC

Provádíme vývoj zakázkového programového vybavení pro počítače PC v širokém záběru souvisejícím s oblastí automatizace a elektroniky.

Software pro PC

  • Lokalita : Liberec

Software ESY s.r.o.

  • Lokalita : Liberec

Software ESY s.r.o.

  • Lokalita : Liberec
Řídící systémy

Řídící systémy

Aplikujeme řízení strojů založené na programovatelných logických automatech (PLC) či průmyslových počítačích PC případně doplněných distribuovaným systémem řízení. Oba tyto systémy jsou případně vhodně kombinovány.

Řídící systémy

  • Lokalita : Liberec

Kontakt

Adresa
Řípská 4a, 627 00 Brno
Web
http://web.telecom.cz/asys