Laserové navařování a svařování

Doporučujeme

Laserové navařování je v současnosti nejdůležitějším pomocníkem při opravách a technologických změnách ve výrobě forem a lisovacích nástrojů. Předností všech našich navářecích laserů je zachování požadované tvrdosti po navaření, bez rozměrových deformací a při minimálním teplotním ovlivněním. Úspěšně navařujeme plochy, hrany i ostré rohy dílů forem, střižné hrany lisovacích nástrojů bez poškození a propalů v okolí návaru. Tímto způsobem můžeme opravovat všechny druhy nástrojových ocelí, hliníkových slitin, ampcoloye a mědi. V dnešní době laserem nejen navařujeme, ale i kalíme a řežeme. Na Český, Slovenský a Maďarský trh dodáváme lasery od společnosti OR Laser z Německa a v roce 2012 jsme dodali padesátý stroj. Na všechny námi dodané přístroje poskytujeme záruční i pozáruční servis. Více zde: http://www.novapaxcz.eu/laserove-navarovani-a-laserove-svarovani/

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 3

Fotogalerie

Další produkty dodavatele

Pískovačky

Pískovačky

Microjet a Microblast pískovačky pro jemné otryskání mikro zrnitostí. Pískovací prostředky: skleněné perly, korund bílý, skořápky vlašských ořechů.

Leštění

Nástroje a technologie pro leštění

Vše začíná u leštícího stolu, ergonomického pracoviště, se širokou škálou upínacích a polohovacích prvků, které jsou pro kvalitní opracování povrchu tím nejdůležitějším.

Ultrazvukové vany

  • Lokalita : Praha 3
 Laserové značení a gravírování

Laserové značení a gravírování

Naše lasery jsou vhodné pro značení a gravírování forem, razníků, razidel, reklamních předmětů atd. 2D a 3D motivy ve velmi krátkém čase. Značení a gravírování laserem je: * místní odpaření materiálu nebo barvy na povrchu * při dopadu záření na povrch vzniká obrazec daný předlohou * ...

Mikronavařování Novapax

  • Lokalita : Praha 3

Gravírování Novapax

  • Lokalita : Praha 3
 TIG mikronavařování

TIG mikronavařování

Již od roku 2000 je nejúspěšnější prostředek pro rychlé opravy forem a nástrojů - přístroj SW-V01 CE, který má pulsní odporové navařování, precizní mikro-TIG navařování a pulsní TIG navařování.

Kontakt

NOVAPAX CZ s.r.o.

Adresa
Na Jarově 2424/2, 130 00 Praha 3
E-mail
email
Web
http://www.novapaxcz.eu
Telefon
+420774709670, +420774709672

velká mapa

Kontaktní formulář