Trezory s programovatelným přístupem

Trezor je opatřen specielním dodatečným zámkem pracujícím na legicové technologii umožňující programování přístupu pro jednotlivé uživatele. Programování přístupu je libovolné pro různé osoby a pro různé časové úseky.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Klatovy III

Zajímavé produkty jiných firem

Kování a železářské zboží

Kování a železářské zboží

STORES s.r.o. - velkoobchod s železářským zbožím Firma STORES Bruntál zajišťuje velkoobchodní a maloobchodní prodej stavebního kování HOBES, Rostex, TKZ, BRANO, Tokoz, FAB, MASSAG, KOMAS. Nábytkové kování. Maloobchodní prodej ručního a elektrického nářadí a spojovacího materiálů. Veškeré zboží jsme ...

Dělení materiálu

Na našich moderních strojích dělíme až do průměru 700x700, a to jak v kolmých řezech, tak pod úhly, strojní vybavení může být chlazeno olejovou mlhou, případně vodní emulzí.

Přesné svařované trubky z lesklé pásky

Dle EN 10305-2;-3;-5, vhodné pro výrobu nábytku, automobilový průmysl, rozměry od síly stěny 0,4 mm, vysoce kvalitní povrch.

Zvedací zařízení

  • Lokalita : Děčín

Systém kanban

  • Lokalita : Praha 2

Palivové dřevo

  • Lokalita : Častolovice
Produkty z černé oceli

Produkty z černé oceli

Uzavřené svařované a bezešvé profily v jakostech za studena válcované za tepla válcované EN 10210. Bezešvé trubky v jakostech v jakostech P235TR2 - pro tlakové účely EN 10216, S355J2H/E355 - konstrukční účely - kotlové trubky, vysoko pevnostní strojní trubky.

Produkty z nerezi

Nabízíme svařované trubky, bezešvé trubky, fitinky, armatury.

Hydraulika

Chromované, nerezové a Nikrom pístnicové tyče v jakostech CK45, 20MnV6, 42CrMo4, honované trubky v jakosti St52 s přesnostmi H8 a H9, pozinkované, fosfátované i černé trubičky na vedení hydrauliky, víka, hlavy i celé hydraulické válce, honování speciálních rozměrů na zakázku.

Kotevní technika

  • Lokalita : Praha 2

Spojovací materiál

  • Lokalita : Praha 2

Železářství

  • Lokalita : Ivančice

Kontakt

MAJÁK PLUS s.r.o.

Adresa
Karafiátová 656, 339 01 Klatovy III
Web
http://www.majakplus.cz