Zámečnictví Si - Nek, s.r.o.

Jsme zámečnická firma, která se zabývá výrobou pásových, lomených i válečkových dopravníků. Dopravníky jsou určeny pro dopravu sypkých i kusových materiálů. Dodáváme samostatně dopravníkové pásy. Dále nabízíme veškeré příslušenství k dopravníkům včetně veškerých oprav. Zabýváme se také zakázkovou výrobou z černého i nerezové materiálu. Dopravníkové zařízení i další výrobu provádíme včetně montáží v ČR i v zahraničí.

Přejít na web dodavatele

Obory firmy


Produkty firmy

Šnekové dopravníky

Šnekové dopravníky

Konzultace - Projektování - Zpracování - Výroba - Montáž - Servis - Náhradní díly. Šnekové dopravníky se používají na dopravu sypkých a malých kusových materiálů, lze je použít jednotlivě, nebo sestavovat do technologických linek. Vyrábí se v různých délkách v černém i nerezovém provedení.

Potrubářské práce

  • Lokalita : Pacov

Pásové dopravníky

  • Lokalita : Pacov
Válečkové dráhy

Válečkové dráhy

Válečkové dráhy jsou určeny pro dopravu kusových materiálů – balené věci,desky apod. Jsou provedeny v stavebnicovém provedení a dle dohody se zákazníkem je možné doplnění o různé stojany a nohy,které jsou pevné,nebo polohovací stavitelné. Vyrábějí se rovné i zatočené.bez pohonu i s pohonem. Vyrá...

Zámečnické práce

  • Lokalita : Pacov

Lomené dopravníky

  • Lokalita : Pacov
Pásové dopravníky

Pásové dopravníky

Konzultace - Projektování - Zpracování - Výroba - Montáž - Servis - Náhradní díly. Pásové dopravníky jsou určeny zejména pro dopravu sypkých a kusových materiálů, lze je používat jednotlivě,nebo sestavovat do technologických linek. Pásové dopravníky jsou lehké stavebnicové konstrukce a lze je ses...

Pásové dopravníky

  • Lokalita : Pacov
Máme aktuálně 6.618 aktivních poptávek u kterých hledáme dodavatele. Zadejte číslo, zavoláme zpět do 15 minut a najdeme ty pro vás.

Kontakt

Adresa
Nádražní 1200, 395 01 Pacov
E-mail
email
Web
http://www.zamecnictvi-sinek.cz
Telefon
+420603256137

28134753

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.


Kontaktní formulář