Pracovní šicí stanice

Doporučujeme

Vzhledem k jejich pozoruhodnému vlivu na design a přesný styling patří k nejdůležitějším a nejtěžším přípravným pracím výroba rufflingů při výrobě domácího čalounění a dekorace interiéru vozu. Účinná konstrukce šicí stanice 550-12-23 byla speciálně vyvinutá pro zpracování tlustých tkanin a obtížně použitelných materiálových struktur. Vynikající kinematika šicího stroje zajišťuje neustále vysokou kvalitu zpracování, a to nejen s nízkými, ale i extrémními intenzity. Jednotlivé programy procházení s koordinovanými funkcemi a přednastavením základních nastavení mohou být vytvořeny, ukládány do paměti a reprodukovány kdykoli pomocí integrovaného řízení programu.

Přejít na web dodavatele
  • Lokalita : Praha 7

Další produkty dodavatele

ram

Rameno-válcový šicí stroj

Procesy šití na trubkových obrobcích vyžadují nejvyšší nároky na kvalifikaci obsluhy a na efektivnost šicí techniky. Zvláštností 669 je jeho schopnost svázat hranu materiálu s nízkým napětím. Pro tuto operaci může být spouštěcí zdvih spodku deaktivován jen několika kroky, což umožňuje optimální posu...

stroj

Řetězový stehovací stroj

Racionální šití montážních švů je specialitou stroje s dvojitým řetízkovým stehem 171. Umožňuje zejména vysoké rychlosti šití. Díky automatickému přizpůsobení spodního závitu délce stehu je zaručena vždy vynikající formace stehu. Střihač závitu - standardní vybavení v závislosti na podtřídě - a kond...

sici

Šicí stroj pro výrobu obuvi

Tyto stroje nabízejí hladké šití a konstantní vysokou kvalitu stehu. Vynikající stehový vzor a stálé a těsné vytváření stehu zaručuje optimalizovaná kinematika šití. Byla vytvořena nová dimenze flexibility a funkčnosti. Stroje 887 jsou vhodné pro snadné a rychlé zpracování švů.

Průmyslové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje

Průmyslové šicí stroje Dürkopp-Adler trvale obsadily přední pozici mezi dodavateli v automobilové, čalounické, nábytkářské a sportovní výrobě. A to především díky vysoké kvalitě, velké životnosti a spolehlivosti. Tyto stroje se vyvážejí do celého světa.

Kontakt

DA Servis CZ s.r.o.

Adresa
Korunovační 103, 170 00 Praha 7
E-mail
email
Web
http://www.duerkopp-adler.com
Telefon
+420220563247, +420724009472

Tato firma je ověřena systémem ReferenceHodnocení.cz.


Kontaktní formulář