IndustryContact.cz
| katalog strojírenských firem

Topení (Nalezeno 5 256 firem)

Doporučené záznamy

Daniel Urban

Libuň 82, Libuň

Nabízíme komplexní služby pro Vaše byty, rodinné domy, bytové domy, drobné provozy. Provádíme montáže vodoinstalací a odpadů v bytových domech včetně výměny vodoměrů, dodáváme a montujeme střešní svody včetně vyhřívaných dešťových vpustí. Všechny služby provádí vždy profesionálně vyškolený personál....

Eastcom service, s.r.o.

Nový Svět 374/14, Hlučín

Firma se zabývá kompletním elektrickým vytápěním, podlahovým vytápěním, elektrickými podlahami, infračervenými topnými fóliemi, Inteligentní řízení, systémy v Severomoravském, Olomouckém, Pardubickém, , Středočeském kraji a Praze.

FRESH AIR s.r.o.

Ořechov 193, Ořechov

Naše firma nabízí dodání a montáž klimatizací, tepelných čerpadel a rekuperací. Nabízíme i prodej chladících a mrazících boxů a zařízení.

František Hocek

V Chaloupkách 23, Úholičky

Provádíme montáže všech druhů topení, vnitřní i venkovní vodovody, veškerých zařizovacích předmětů, plynových přípojek a domovních plynovodů, kanalizací a vložkování komínů. Kompletní služby včetně dodávky materiálu, vypracování projektů a zajištění revizí. Nabízíme realizaci solárních systémů.

František Mašlar

Mělnická Vrutice 84, Velký Borek

Provádím Zednické, instalaterské i topenářské práce atd. Pohybuji se v Praze a Středních čechách.

Hrubinstal s.r.o.

Heřmaň 48, Heřmaň

Provádíme veškeré instalatérské a topenářské práce - voda, kanalizace, topení, plyn, (havárie, montáže). Zajišťujeme rozvody vody, montáže kotlů, ústřední a podlahové topení, rekonstrukce koupelen a bytových jader. Rekonstrukce a opravy rozvodů.

Ing. Jaroslav Menšík

Frýdecká 700/475, Ostrava - Hrabová

Nabídka služeb, poradenství a revizí v oblasti topenářství, plynárenství a instalatérství. Zajišťujeme projekty technického zařízení budov, realizace kotelen, výměníků a ústředního topení, realizace domovních plynovodů, vodovodů a kanalizace, servis kotlů, měření a regulace, revize plynu.

JITRO - Industrious s.r.o.

Ondříčkova 1963/8, Ústí nad Labem-centrum

Hlavní náplní naší práce jsou dodávky a montáže Tepelných čerpadel značek Daikin a Viessmann, dále plynové kondenzační kotle, podlahové vytápění. Naši činnost jsme započali v roce 1997.

Jakub Jirčík

Dolní Čermná 471, Dolní Čermná

Firma se zabývá instalací a servisem jako je voda, plyn, topení, odpady, kotle, tepelná čerpadla a rekonstrukce koupelen.

Jaroslav Kloubec

V zahrádkách 1952/50, Praha 3

Realizuji elektrické podlahové topení, úpravnu vod a dobíjecí stanice pro elektromobily.

Ježek Bohemia s.r.o.

Druztová 121, Druztová

Fotovoltaické elektrárny, solární panely, tepelná čerpadla, nabíječky pro elektromobily, Vall Box.

Jiří Mates

Sídliště 322, Moravský Krumlov

Nabízím vodoinstalace - topení, kanalizací, dále rekonstrukce koupelen, podlahové topení, kotelny, montáže stabilního hasícího zařízení.

Korfu s.r.o.

Dvořákova 264/15, Zeleneč

Společnost Korfu s.r.o. je odborným a spolehlivým partnerem v oblastech instalatérských, topenářských a plynařských prací. Poskytujeme kompletní a kvalitní instalaci plynových zařízení v domácnostech i průmyslových objektech. Naše služby zahrnují instalaci plynových kotlů, podlahového topení, rozvod...

LK Heating s.r.o.

Na Folimance 2155/15, Praha 2 - Vinohrady

Vše od projektu po realizaci včetně servisu. Projektujeme a montujeme tepelná čerpadla, podlahové vytápění a solární systémy. Naše tepelná čerpadla patří k nejvýhodnějším na trhu. Přesto mají vysokou účinnost a spolehlivě fungují i při silných mrazech. Nabízíme kompletní servis. Pomůžeme s výběrem...

Libor Bureš

Arbesova 4/4, Brno-sever

Provádíme instalace vody, topení, odpadu, plynu, solárních systémů, kompletní elektro práce, včetně certifikací. Dále veškeré zednické, sádrokartonářské a podlahářské práce - pokládka i renovace, včetně vytápění. Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a rodinných domů. Kvalitní práce na míru.

Ludevít Jucha

Lyžbice 1260, Třinec

Jsme profesionální firma zabývající se stavbou krbů - akumulačních, sálavých, teplovzdušných a teplovodních, kamen, sporáků a komínů. Naší filozofií je individuální přístup k zákazníkovi, poradenství, návrhy a realizace i těch nejsložitějších staveb. Dále prodej kamen, krb. vložek, izolačních a akum...

Luděk Keszeli

Družstevní 604, Rapotín

Společnost Luděk Keszeli se sídlem v Rapotíně je předním poskytovatelem služeb v oblasti klimatizace, vzduchotechniky, průmyslového chlazení, infrazářičů a tepelných čerpadel. S více než dvacetiletou zkušeností nabízíme širokou škálu profesionálních a spolehlivých řešení, která splňují nejen potřeby...

Martin Karabáček

Střemy 96, Střemy

Dělám kompletně instalaterské a topenářské práce.

Martin Počepka

Havanská 2812, Tábor

Provádíme instalatérské práce (montáže a opravy rozvodů vody), topenářské práce (topení, tepelná čerpadla).

Michal Šimíček

Kosmonautů 629/56, Karviná - Ráj

Firma nabízí instalatérské a topenářské práce, služby v rámci energetiky. Působnost v Moravskoslezském a Jihomoravském kraji. instalatérské, plynařské, topenářské práce stavební práce: rekonstrukce RD a bytů - zednické práce ( omítky, štuky apod.)